Член ЛОР
10
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
11
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
3 дні тому
Ми працюємо для клієнта, його інтереси завжди на першому місці.

Наш досвід в сфері продажу та оренди нерухомості дозволяє нашим клієнтам швидко, успішно і, найголовніше, вигідно продати, купити, орендувати чи здати свої квадратні метри.

Проводимо операції купівлі, продажу та оренди на первинному та вторинному ринку нерухомості.
Надаємо послуги з пошуку та продажу, оренди житла, реалізації та підбору комерційних об’єктів та землі.
Надаємо юридичний супровід та консультації з питань нерухомості: програми Є-Оселя, Є-відновлення,280 постанова
.
Юридичний супровід, підготовка, перевірка або відновлення документів для купівлі-продажу
- Продаж будь-якого об’єкту нерухомості (також і вторинний ринок)
- Консультацію та супровід купівлі-продажу нерухомості з метою інвестування
- Консультацію та допомогу в отриманні кредитних коштів, в тому числі для купівлі нерухомості на етапі котловану.
Працюємо з орендою, продажем, суборендою. дистанційне укладання договорів квартири в управлінні і після договорне обслуговування.
Консультуємо і допомагаємо у пошуку при виборі нерухомості за кордоном:
Польща, Туреччина, Іспанія, Португалія, Німеччина, Емірати Балі, США, Острови Південної Америки(які переваги і можливості)
Багаторічний досвід праці на ринку нерухомості, висока якість та надійність наших послуг, високий професіоналізм наших ріелторів, сприяння клієнтам та повний супровід у вирішенні питань пов’язаних з операціями з нерухомістю забезпечує нам статус надійного партнера.

Продаж квартир (4)

  • 136 000 $
    1 732 $/м²

    Любінська вул., (Будинок 2)

    ПЕРЕУСТУПКА єОселя єВідновлення Південний ЖК Cinematic
    2 кімнати
    79 / 23 / 35 м²
    поверх 6 з 12
    2025 рік побудови
    5 днів тому
    Живи як в кіно! За своїм сценарієм! Екшини у власному басейні! Кіно на спільних терассах! Скейт парк та дитячий майданчик! Беспечний паркінг. Двокімнатна квартира з вільним плануванням. Зроблено стяжку, підігрів підлоги. Будинок зданий в експлуатацію, вже можна починати ремонт. ЖК Cinematic — сучасна львівська новобудова, в якій гармонійно поєднано дві складові: житлову та громадсько-комерційну. Головні особливості комплексу — комфорт зовні та всередині. Багата власна інфраструктура дозволить мешканцям задовольнити всі першочергові потреби, від шопінгу до розваг. ЖК Cinematic спроєктовано в сучасному стилі. Фасадна секція комплексу, що винесена на опори, нагадує про штативи кінокамер...
    Рієлтор
    Член ЛОР
  • 190 300 $
    2 000 $/м²

    Христофора Колумба вул., 8

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Майорівка ЖК Willa Karolina
    3 кімнати
    95 / 41 / 32 м²
    поверх 2 з 5
    2022 рік побудови
    5 днів тому
    Ексклюзив у ЖК "Willa Karolina" — Клубний дім, тераса та панорама міста! Пропонується на продаж простора 3-кімнатна квартира в одному з найпрестижніших комплексів Львова — Willa Karolina (вул. Колумба, 8). Це ідеальне поєднання приватності, високої якості будівництва та естетики. Головні переваги об'єкта: Власна тераса- місце для ваших ранкових сніданків або вечірнього відпочинку з келихом вина на свіжому повітрі. Панорамний вигляд: з вікон відкривається захопливий краєвид на місто. Простір та світло: загальна площа 95.15 м², велика кухня студія,ванна кімната з вікно. Високі стелі (3.1 м) Алюмінієві панорамні вікна Reynaers. Престижний 2-й поверх: оптимальна висота, що поєднує зручність...
    Рієлтор
    Член ЛОР
  • 169 400 $
    2 200 $/м²

    Христофора Колумба вул., 8

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Майорівка ЖК Willa Karolina
    2 кімнати
    77 / 30 / 32 м²
    поверх 4 з 5
    2022 рік побудови
    5 днів тому
    Ексклюзив у ЖК "Willa Karolina" — Клубний дім, тераса та панорама міста! Пропонується на продаж простора 3-кімнатна квартира в одному з найпрестижніших комплексів Львова — Willa Karolina (вул. Колумба, 8). Це ідеальне поєднання приватності, високої якості будівництва та естетики. Головні переваги об'єкта: Власна тераса- місце для ваших ранкових сніданків або вечірнього відпочинку з келихом вина на свіжому повітрі. Панорамний вигляд: з вікон відкривається захопливий краєвид на місто. Простір та світло: загальна площа 76.9 м², велика кухня студія,ванна кімната,гардеробна. Високі стелі (3.1 м) Алюмінієві панорамні вікна Reynaers. Престижний 4-й поверх: оптимальна висота, що поєднує зручніст...
    Рієлтор
    Член ЛОР
  • 178 000 $
    2 253 $/м²

    Порохова вул., 20-Б

    2 кімнати
    79 / 37 / 15 м²
    поверх 12 з 15
    2020 рік побудови
    5 днів тому
    Продаж 2 кімнатної чудової квартири з ремонтом і меблями в новобудові ЖК Avalon Garden , що по вул. Пороховій Будинок комфорт класу. Дизайнерський ремонт, який створений для максимально комфортного проживання ! У квартирі панорамні вікна , засклені лоджії, де можна відпочивати з книгою , насолоджуватися чудовими краєвидами. Гарне розташування дає можливість швидкого доізду в різні місця міста. Поруч магазини, кавʼярні, спортивний комплекс. Документи готові до швидкого продажу. За деталями - телефонуйте! Деталі інтер’єру: В квартирі дизайнерський ремонт.